PL
EN

W celu zapewnienia właściwej jakości końcowej produktów naszych Klientów zapewniamy doradztwo i pomoc w zakresie wyboru właściwych stopów i materiałów lutowniczych.

Pomagamy zdefiniować i dobrać odpowiednie parametry techniczne zarówno spoiw jak i urządzeń pracujących przy lutowaniu.

Na życzenie Klienta i po uzgodnieniu przygotowujemy próbki testowe lub partie próbne do ostatecznego zweryfikowania na liniach produkcyjnych.

Służymy również pomocą w zakresie wdrożenia i stosowania bezołowiowych technologii lutowniczych. Proces przestawienia się na materiały bezołowiowe stawia nowe wyzwania dotyczące przebiegu całego procesu lutowniczego. Z dumą dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem dotyczącym sukcesów w tego rodzaju procesach. Możecie się Państwo do nas zwrócić, jeśli poszukujecie Państwo kompetentnych i wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące zarówno technologicznej, jak i kosztowej strony przedsięwzięcia.

Firma “MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o. działa na rynku od 2001 roku i jest producentem spoiw lutowniczych i stopów odlewniczych na bazie cyny oraz ołowiu. Firma została utworzona wspólnie ze spółką Metaux Blancs Ouvres z siedzibą w Dijon we Francji oraz Zakładem Produkcji Stopów Metali Białych wrocławskiej firmy Hutmen S.A. 

Druty pełne i druty z topnikiem

Pręty i anody do agregatów lutowniczych

Do lutowania ręcznego i na automatach. 

 

“MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o.

ul. Grabiszyńska 241

53-234 Wrocław - Polska

e-mail: biuro@mbosolder.pl

|
|
|
|
|
|