PL
EN

Proces działalności “MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o. jest zgodny ze standardami zarządzania jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015.

Jakość naszych wyrobów i zadowolenia naszych Klientów jest dla nas podstawowym celem we wszystkich działaniach jakie podejmujemy. Stanowi podstawowy warunek naszego rozwoju i pozwala nam na budowanie silnej pozycji rynkowej.

“MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o. podlega certyfikacji prowadzonej corocznie przez specjalistyczną jednostkę ceryfikującą TÜV Nord Polska Sp. z o.o., która swoimi certyfikatami potwierdza, że “MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o. wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży materiałów lutowniczych oraz stopów metali nieżelaznych.

Ciągłe doskonalenie systemu jakości realizujemy poprzez bieżącą kontrolę, zapobieganie i ostateczne eliminowanie niezgodności w procesach produkcji i sprzedaży naszych wyrobów. W ten sposób budujemy zadowolenie, zaufanie i partnerskie relacje z naszymi kontrahentami. 

Firma “MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o. działa na rynku od 2001 roku i jest producentem spoiw lutowniczych i stopów odlewniczych na bazie cyny oraz ołowiu. Firma została utworzona wspólnie ze spółką Metaux Blancs Ouvres z siedzibą w Dijon we Francji oraz Zakładem Produkcji Stopów Metali Białych wrocławskiej firmy Hutmen S.A. 

Druty pełne i druty z topnikiem

Pręty i anody do agregatów lutowniczych

Do lutowania ręcznego i na automatach. 

 

“MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o.

ul. Grabiszyńska 241

53-234 Wrocław - Polska

e-mail: biuro@mbosolder.pl

|
|
|
|
|
|