PL
EN
OŚWIETLENIE I TECHNIKA SOLARNA

Spoiwa bezołowiowe w gatunkach Sn-Cu; Sn-Cu-Ag; Sn-Ag

Spoiwa bezołowiowe marki MBO oferowane są w postaci prętów trójkątnych, okrągłych lub anod z oczkiem oraz drutów pełnych jak i drutów z pięciożyłowym topnikiem. Wszystkie spoiwa produkowane są zgodnie z wymaganiami norm europejskich PN EN 29453 i EN ISO 9453:2006 oraz wewnętrznymi technicznymi warunkami wykonania WTW MBO w bardzo szerokiej gamie gatunków. Znajdują zastosowanie zarówno w lutowaniu automatycznym jak i lutowaniu ręcznym.

 

Spoiwa cynowo-ołowiowe w gatunkach Sn-Pb, Pb-Sn-Ag

Spoiwa ołowiowe marki MBO oferowane są w postaci prętów trójkątnych, okrągłych lub anod z oczkiem oraz drutów pełnych jak i drutów z pięciożyłowym topnikiem o możliwej zawartości cyny od 2% do 95%. Wszystkie spoiwa produkowane są zgodnie z wymaganiami norm europejskich PN EN 29453 i EN ISO 9453:2006 oraz wewnętrznymi technicznymi warunkami wykonania WTW MBO w bardzo szerokiej gamie gatunków. Gatunek LC1S1 (PbAg1,5Sn1,5) szczególnie polecany do lutowania doprowadników w źródłach światła.   

Firma “MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o. działa na rynku od 2001 roku i jest producentem spoiw lutowniczych i stopów odlewniczych na bazie cyny oraz ołowiu. Firma została utworzona wspólnie ze spółką Metaux Blancs Ouvres z siedzibą w Dijon we Francji oraz Zakładem Produkcji Stopów Metali Białych wrocławskiej firmy Hutmen S.A. 

Druty pełne i druty z topnikiem

Pręty i anody do agregatów lutowniczych

Do lutowania ręcznego i na automatach. 

 

“MBO SOLDER POLSKA” Sp. z o.o.

ul. Grabiszyńska 241

53-234 Wrocław - Polska

e-mail: biuro@mbosolder.pl

|
|
|
|
|
|